O mnie

mgr Dorota Martuś

Neurologopeda, oligofrenopedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Jestem neurologopedą, dyplomowanym nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, pedagogiem specjalnym- oligofrenopedagogiem. Przez 28 lat pracowałam jako nauczyciel w klasach I-III szkoły podstawowej, a od 6 lat równocześnie jako logopeda, a później neurologopeda.

Doświadczenie zawodowe w charakterze logopedy zdobywałam pracując z dziećmi i dorosłymi w Poradni Logopedycznej w Bochni oraz prowadząc zajęcia rewalidacyjne w szkole podstawowej, głównie z uczniami ze zdiagnozowaną afazją motoryczną. Ponadto odbyłam liczne praktyki zawodowe, m.in. w Pracowni Logopedycznej Małopolskiego Oddziału Towarzystwa Logopedycznego w Krakowie, Prywatnej Szkole Podstawowej Salwator w Krakowie, Centrum Metody Krakowskiej oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bochni.

Obecnie prowadzę w placówkach oświatowych terapię logopedyczną oraz zajęcia rewalidacyjne dla dzieci z różnymi zaburzeniami komunikacji językowej.
Praca z dziećmi od zawsze była moją pasją, a logopedia marzeniem, dlatego mój wymarzony gabinet prowadzę z pełnym zaangażowaniem.
W swojej pracy przestrzegam standardów zawartych w Kodeksie Etycznym Logopedy

Jestem osobą sumienną, staranną, zajęcia prowadzę z dbałością o każdy szczegół. W swojej pracy wykorzystuję szeroki wachlarz specjalistycznych pomocy dydaktycznych.

Prywatnie jestem żoną, mamą dwóch dorosłych synów, mam wspaniałego wnuka. Latem uwielbiam podróże kamperem, a zimą jazdę na nartach.

Certyfikaty / dyplomy

mgr Dorota Martuś

Neurologopeda
Oliofrenopedagog
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Adres:

32-700 Bochnia
ul. Krzyżaki 10h

Kontakt:

tel. 602 365 595
e-mail: kontakt@logopeda-bochnia.pl

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny - Dorota Martuś 2019© Projekt i realizacja IdeaNOW